FB_Cover

Jau tradicija tapę Lietuvos Hip Hopo Muzikos Apdovanojimai, Vasario 10-tą dieną vėl kvies apdovanoti per metus labiausiai nusipelniusius scenos atstovus. Šiais metais renginys nusprendė atsikratyti nusistovėjusių standartų ir grįžta su nauju formatu, vieta ir itin ribotu bilietų kiekiu.

Didžiausia naujovė šiemet – visą renginio ir jame koncertuosiančių atlikėjų programą lydėsianti gyvo garso grupė. Ši akompanuos tiek renginio programai, tiek visiems jame koncertuosiantiems atlikėjams, todėl apdovanojimų šventė įvyks visiškai GYVAI. Šio formato dėka, turėsite ypatingą progą išgirsti savo jau pamėgtus atlikėjus ir kūrinius su, išskirtinai, tik šiam renginiui parengtomis gyvų instrumentų aranžuotėmis.

Apdovanojimų šou taip pat kraustosi į naują vietą – gyvos muzikos klubą “Tamsta”. Nors ši erdvė daug palankesnė pasikeitusiam formatui, ji talpina mažesnę, nei renginiui įprasta, auditoriją, todėl šiemet bilietų skaičius – itin ribotas. Juos įsigyti galės tik pirmieji 200 norinčių dalyvauti, todėl raginame ilgai nesvarstyti. 

Pagrindinis apdovanojimų branduolys išlieka beveik nepakitęs. Labiausiai per metus nusipelnę scenos atlikėjai bus renkami ir apdovanojami aštuoniose kategorijose, o šių pasiekimus savo pasirodymais vainikuos aktualiausi hip hopo vardai Lietuvoje, kuriuos pradėsime skelbti jau netrukus.

Iki susitikimo Vasario 10d. klube “Tamsta”!