Bitcoin graikija, Graikijos euro monetos! | hiphopawards.lt


Ar graikai skuba Bitcoin? Šį mėnesį Graikija susiduria su 1, 5 milijardo eurų grąžinimu savo kreditoriams, daugelį mėnesių jį užfiksavę derybose dėl pinigų reformų.

bitcoin graikija bitcointrader timo

Nesugebėjimas susitarti gali sukelti Graikijos įsipareigojimų nevykdymą ir galimą išstumimą iš euro zonos, taip sukeldamas didžiulį smūgį tariamai negrįžtamojoje valiutos sąjungoje. Norint išvengti tokio "Grexit", kai kurie mano, kad Graikija galėtų priimti lygiagrečiai skaitmeninę valiutą, kuria galėtų mokėti pensininkai ir viešojo sektoriaus darbuotojai. Tai galėtų būti vadinama "digi-drachma" po Graikijos išankstinio euro valiutos.

Tačiau skirtingai nuo bitcoino, kuris yra visiškai decentralizuotas ir įvertintas tik dėl jo naudingumo, jis būtų išduotas valstybės ir remiamas šalies reikšmingas turtas. Jei Graikijos turtas gali būti tokenuotas ir išleistas kaip skaitmeninė valiuta, teigia "Gibson-Grant", su ja gali būti mokama viešojo sektoriaus atlyginimai ir pensijos.

bitcoin graikija bitcoin keitimo dogecoin

Tai padėtų išsaugoti nedideles eurais grąžinant šalies kreditorius ir padėti išvengti vertingo turto nusidėvėjimo mažesnėmis kainomis. Tas pats Varoufakis, kuris balandžio 1 dieną tweetizavo nuorodą į satyrinę istoriją, kuri jam pranešė, kad Graikija priims bitino, jei nebus pasiektas sandoris su savo kreditoriais, m.

Graikija teikia bitcoin impulsą? Taip, neseniai susikaupę neramumai sutapo su kapitalo kontrole Graikijoje, tačiau tai gali būti ne stabili situacija, priešingai nei galima būtų galvoti tik vertinant kainų veiksmus. Šiandien Fortune svetainėje mes skaitome: Yra keli būdai išsiaiškinti, ar didėjantis susidomėjimas bitinu yra kilęs iš Graikijos.

Paskelbta apie galimą paralelinę "Future Tax" FT monetą " FT moneta sakė, kad akademikas-ekonomistas Varoufakis, kurio radikalios ir bitcoin graikija Syriza partijos dar nebuvo vyriausybės, būtų išreikštas eurais, bet būtų paremtas būsimomis mokesčių įplaukomis. Ji naudotų "bitkino panašų algoritmą, kad sistema taptų skaidresnė, veiksmingesnė ir nebūtų brangiai kainuojančių sandorių", ir galėtų būti "likvidumo šaltinis vyriausybėms, kurios nėra obligacijų rinkose".

bitcoin graikija prix​​ bitcoin euro

IOU valiuta Graikijos radikali kairė neapsimokė lygiagrečios valiutos. Europos centrinis bankas išanalizavo scenarijų, pagal kurį Graikija moka valstybės tarnautojus kartu su IOU, kuri remtųsi būsimomis mokesčių įplaukomis panašiai kaip ir FT monetos kūrimas, sukurdamas virtualią antrąją valiutą euro zonoje.

ECB ekspertai nusprendė, kad tai neveiks, nes viešojo sektoriaus darbuotojai gautų mokėjimą IOU valiuta, o ne eurais, dar labiau spaudžiant Graikijos bankus, nes šie darbuotojai galėjo apiplėšti jų santaupas.

bitcoin graikija paaiškinta bitcoin patvirtinimo

Londono ekonomikos mokyklos ekonomikos ekspertas Garrickas Hilemanas, kuris specializuojasi alternatyviomis valiutomis, tokio plano problema yra tai, kad jame nėra nagrinėta pagrindinė Graikijos bitcoin graikija poreikis sumažinti skolos naštą. Ir generalinis direktorius Peteris Kirbyas mano, kad Graikija galėtų naudoti panašią sistemą, kad susidorotų su mokesčių mokėtojais.

Demokritas m. Demokritas buvo universalus mokslininkas — jis parašė veikalų taip pat iš matematikos, astronomijos, geografijos, etikos, karybos, bitcoin citatos, žemdirbystės, t. Autorius: Vic B. Kategorija: Biografijos Leidimo data.