Crypto plinta, Investuoti Į Bitkoinus Nedidelėmis


bitcoin labiausiai perkrautas prekyba

Čia pat džiaugsmingai pranešama, kad tereikia susimokėti ir viskas vėl sugrįš į savo vietas. Susiję straipsniai Virusu užkrėstas bankomatas visus pinigus vagims tiesiog atiduoda 80 Dažniausiai tokie virusai atakuoja bendrovių kompiuterius, nes juose būna daug jautrios ir svarbios informacijos.

paaiškinkite bitcoin rinkos dangtelį

Į kompiuterį patekęs kenkėjas iš pradžių nesiskelbia apie save ir nudirba namų darbus — užšifruoja kietajame diske esančius duomenis. O tada ekrane pasirodo pranešimas apie tai, kad reikia susimokėti išpirką, dažniausiai virtualia valiuta — bitkoinais, kurių judėjimą sudėtingiau susekti. Pranešime dažnai matosi ir laikmatis, nurodantis, laiką per kurį reikia susimokėti — jei terminas viršijamas, išpirkos suma padidėja.

irs bitcoin coinbase

Deja, sumokėti crypto plinta yra blogas žingsnis, nes, ko gero, po kažkiek laiko sukčiai vėl pareikalaus pinigų. Tačiau daugybė žmonių susimoka, todėl šis viruso tipas tampa vis labiau populiarus tarp programišių.

bitfinex užstatas bitcoin mokestis

Vienintelis teisingas bitcoin prieš — nemokėti išpirkos ir neskatinti šios veiklos pelningumo. Tiesa, prieš tai reikia būti pasidarius namų darbus — susikūrus atsarginę svarbių duomenų kopiją, nes užšifruotų failų atkurti nebepavyks.

Todėl visada prieš parsisiunčiant ir diegiant aplikaciją iš kurios nors mobiliųjų programėlių parduotuvės, verta paskaityti komentarus prie jos ir jokiais būdais nesisiųsti programėlių ar žaidimų iš neoficialių svetainių. Kompiuterių savininkams verta laikytis IT higienos reikalavimų ir naudoti antivirusinę programą bei būti atsargiems, atidarant failus iš nepatikimų šaltinių.

btc insider trading

Nuorodos kopijavimas Įspėjimas: plinta virusai, reikalaujantys išpirkos Nuoroda nukopijuota Crypto plinta draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.