Šveicarija bitcoin


Bitcoin Miner Calls China's Crypto Crackdown 'Fantastic News'

Vasario 21 d. Renginys skirtas "blockchain" ir "kriptokursėms", taip pat šveicarija bitcoin - šveicarija bitcoin valiutos minios.

šveicarija bitcoin

Konferencijos dalyviai daugiausia dėmesio skirs kriptografinės ekonomikos savybėms, investicijoms į blokinio ryšio technologijas, duomenų apsaugą naudojant kriptografiją ir aktualias kasybos problemas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas ICO: šis klausimas bus nagrinėjamas vienoje iš pirmojo konferencijų bloko ataskaitų skirtumai tarp ICO ir rizikos finansavimo ir diskusijų grupėje, apibūdinantys žetonų pardavimo reguliavimą ir aiškias apgaulingų projektų nuorodas.

Kviečiami ekspertai Konferencijoje pristatys pagrindinius Šveicarijos ekspertus investicijų, finansų, kripto valiutos ir "blockchain": Valdo Petronioinvesticijų ekspertas "Wealth and Asset Manager Solutions".

šveicarija bitcoin

Petronio pranešimas bus skirtas veiksmingoms investicijoms į alternatyvias valiutas. Enrique Melero"Helvetia Fintech" vyresnysis konsultantas: "fintech" ekspertas, turintis didelę patirtį, įgyvendindamas "blockchain" sprendimus įmonės klientams. Jo pranešime bus aptarta "blokelės" ekonomikos problema.

šveicarija bitcoin

Douglas Azar, "WealthInitiative" generalinis direktorius, "Blockchain" entuziastas ir investicijų ekspertas įskaitant menininkus. Jis pasakys, kaip investicijos į ne bankų turtą įskaitant ICO žetonus atveria naujus investuotojų horizontus.

šveicarija bitcoin

Konferencijoje taip pat dalyvaus užsienio kalbėtojas: tarptautiniai decentralizuotų technologijų ekspertai. Tarp jų yra Karolina Marzantowicz"IBM" išskirtinis inžinierius, kuris pasakos apie "skaitmeninio ekonomikos" blokavimo potencialą, Aleksejus Antonovasfinansų direktorius SONM, atskleidęs investicijų temą iš bloko grandinės iš veteranso o Kir Kelevra"Trading for Waves Platform" vadovas pateiks kripto valiutų prekybos klausimus.

Konvertuoti Bitcoins (BTC) ir Šveicarijos frankas (CHF) : Valiuta valiutų keitimo kurso skaičiuoklė

Kiti konferencijų renginiai Be pranešėjų pranešimų ir diskusijų grupėse, "Blockchain" ir "Bitcoin" konferencija Šveicarijoje bus pristatyta novatoriškų programų ir programų paroda. Kviečiami ir kalnakasybos ūkių gamintojai, bitkino bankomatai ir kita įranga, skirta "blokchain" infrastruktūrai.

šveicarija bitcoin

Visi dalyviai pasakoja apie savo projektus pagal piko sesiją trumpų pristatymų serija. Šis formatas yra patogu investuotojams, leidžiantis jiems pamatyti visus projektus ir pasirinkti perspektyviausias.

Bitcoin moka "vertingą eksperimentą" Šių metų gegužį pradžioje Zugo miesto taryba nusprendė bandomojoje programoje įdiegti bituminių mokėjimų sistemą, kad išbandytų, ar biktinų mokėjimai yra naudingi savivaldybės paslaugoms. Dabartiniu metu programą naudojo tik keliasdešimt klientų, leidžiančių mokėti bilietų į bilietą bilietus iki Šveicarijos frankų vertės. Nepaisant to, kad maždaug dešimtyje žmonių, naudojančių programą 30 miestų, Cugo miesto taryba buvo optimistiška, paaiškindama, kad patirtis buvo "vertinga" ir kad programa netgi gali būti išplėsta. Prezidentas Dolfas Mülleris teigė: Mums buvo vertinga įdiegti ir išbandyti "bitcoin" mokėjimų technologijas.

Organizatorius Konferencija yra konferencijų, kurias rengia "Smile-Expo" visame pasaulyje, konferencijų dalis. Konferencijų ekspertai yra tarptautiniai ekspertai, dirbantys decentralizuotose technologijose, įskaitant gerai žinomus politikus ir naujoviškų sprendimų kūrėjus blokų grandinėje.

šveicarija bitcoin

Tikimasi, kad konferencija surengs daugiau nei dalyvių ir 12 kalbėtojų.